Наші вихователі:

Під керівництвом Мисько Валентини Михайлівни працює педагогічний колектив ,який невеликий але дуже творчий.Це вихователі групи "Сонечко" :Сташко Стелла Станіславівна, та вихователі групи "Веселка" : Лазарчук О.П., Грибук Г.П.

Робота педагогічного колективу спрямована на розвиток нового педагогічного мислення ,рисами якого є співдружність з дітьми,особливий підхід до кожної дитини .В садочку панує атмосфера взаємоповаги,співдружності,піклуванння .поваги до дітей.

Педагогічний колектив працює на засадах тісної співпраці з батьками .Мету свого співробітництва з родинами вихованців педагоги не обмежують якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо нагляду,виховання та навчання дітей.

Головним у співпраці з кожною сім'єю вважають допомогу батькам зрозуміти й сприйняти сучасні гуманістичні ідеї та орієнтири,які грунтуються на повазі до особистісності дитини,турботи про її всебічний розвиток.

Батьки залучаються до співпраці у створенні належних умов для життєдіяльності та розвитку дітей,до активної участі в заходах ,що проводяться в закладі,тим самим в них формується відчуття приналежності до колективу дитячого садка, як однодумців і спільників.

Розуміння та підтримка батьківського колективу у всіх починаннях у закладі забезпечують здійснення задумів,дають змогу вирішувати нагальні проблеми.

/Files/images/SAM_1506.JPG/Files/images/DSC00317.JPGГрибук Ганна Петрівна з своїми вихованцями/Files/images/DSC00321.JPG

Доглядають за квітами.

Кiлькiсть переглядiв: 188

Коментарi